موضوعات
جستجو
صفحه اول  >> عکس ها >>
آژانس عکس قم | عکس ها
علی بنائی
عکاس: امیر حسامی نژاد
موضوع: علی بنائی

شرح عکس:

او كه رايحه تعالى‏بخش و مسؤوليت‏ساز حوزه علميه قم را از نزديك استشمام كرده بود، در يكى از مدارس نظام‏مند و موفق آن روزگار (مدرسه مرحوم آيت‏اللَّه العظمى گلپايگانى) دروس طلبگى را آغاز كرد.

وى تا پايان شرح لمعه را در مدرسه ياد شده با موفقيت گذراند و دروس سطح را تا پايان مكاسب و كفايه نزد آيات عظام و استادان بزرگوار، آقايان: فاضل هرندى، موسوى تهرانى، اعتمادى، قديرى، مؤمن، طاهرى خرم‏آبادى، ستوده، اشتهاردى و محقق داماد تلمذ نمود و نهاية الحكمة را نزد حضرت آيت اللَّه مصلحى اراكى فرا گرفت. ايشان در اين مدت با چهره‏هايى چون آيت‏اللَّه سيد مهدى روحانى و آيت‏اللَّه احمدى ميانجى (قده) و مرحوم آيت‏اللَّه العظمى بهاءالدينى(ره) آشنا و مأنوس شد و از چشمه‏سار زلال عرفان و اخلاق آن ستارگان پرفروغ بهره‏ها گرفت.

فاضل ارجمند جناب آقاى بنايى، دروس خارج فقه و اصول را از محضر آيات عظام، فاضل لنكرانى، ميرزا جواد تبريزى، وحيد خراسانى و مكارم شيرازى «دامت بركاتهم» بهره‏مند شد.

وى هم‏چنين از درس‏هاى تفسير آيت اللَّه مشكينى و آيت اللَّه جوادى آملى(مدظله ) استفاده‏هاى فراوان و شايان برد. ايشان در كنار تلاش‏هاى پژوهشى كه مورد اشاره قرار خواهد گرفت، رساله علمى خود را با عنوان «تقيه، عامل حفاظت و بازدارندگى» به رشته تحرير درآورد.

1390/4/3
آخرین مطالب
حجت الاسلام  بنایی
علی بنائی، کاندیدا مجلس نهم
علی بنائی
علی بنائی
علی بنائی
علی بنائی
بدون نظر

نام
پست الکترونیکی
وب سایت
متن
مطالب مهم
کنتور
امروز:
    ویزیت: 130
    هیتز: 132
روز گذشته:
    ویزیت: 1637
    هیتز: 1661
جمع کل:
    ویزیت: 1876195
    هیتز: 2367847